خوش آمدید — امروز سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶
مشاهده خبر

هندی ها هیچگاه پروازی به ایران نداشته اند

تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
کد: 1007168
بازدید: 764

معاون شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) باتکذیب خبرتوقف برنامه پروازی ایرلاین های هندی به ایران به دنبال اعمال تحریم از سوی آمریکا،گفت:ایرلاین های هندی هیچگاه به ایران برنامه پروازی نداشتند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل "مهندس کوروش فتاحی عضو هیئت مدیره ومعاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: ایرلاین های هندی تاکنون پروازی را به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) نداشته اند و خبر برخی رسانه ها مبنی بر توقف یا بازنگری در برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی هندی به ایران صحیح نیست.

فتاحی ادامه داد: البته شرکت های ایرانی به شهرهای مختلف هند پرواز دارند اما شرکت های هندی به فرودگاه امام خمینی(ره) پروازی نداشته اند.گفتنی است، اکونومیک تایمز در خبری مدعی شده بود پس از مواضع سختگیرانه ترامپ علیه ایران و ۶ کشور اسلامی، ایرلاین های هندی برنامه پروازی به فرودگاههای ایران را متوقف کرده اند.

این رسانه در خبر خود مدعی شده است: شرکتهای هواپیمایی هندی برنامه جایگزینی را آماده کرده اند که این برنامه ها شامل پروازهای دهلی نو به مقصد شهر آلماتی و تاشکند یا دهلی نو به سمت بحرین است که این تصمیم هنوز نهایی نشده است.

معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: تاکنون پروازی از سوی هند به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) انجام نشده و حمل و نقل مسافر از ایران به هند و بالعکس از طریق ایرلاین های ایرانی انجام می گیرد.

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)