خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

دوره آموزشی ایمنی ایر ساید در شهر فرودگاهی برگزار شد

تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
کد: 1007220
بازدید: 314

در راستای افزایش سطح ایمنی در حوزه ایرساید فرودگاهی و با هدف ارتقاء فرهنگ ایمنی و بروز رسانی دانش کارشناسان شاغل در آن حوزه ، دفتر آموزش معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی با عنوان "ایمنی در ایرساید" سطوح پروازی نموده است .

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل به نقل از مهندس کورش فتاحی عضو هیات مدیره ومعاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی ( ره )در این خصوص گفت: برگزاری این دوره ها ی آموزشی همزمان بابرنامه ریزی های لازم جهت تمدید گواهینامه فرودگاهی و در راستای ارتقاء سطح ایمنی فرودگاه و رسیدن به جایگاه مطلوب در حوزه ایمنی صورت پذیرفته است .

لازم به ذکر است در دوره آموزشی مذکور که به مدت 32 ساعت از مورخ 8 اسفند لغایت 14اسفند1395 در محل مرکز آموزش شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار وکارشناسان شاغل در حوزه های حراست،  TOC  ، امور ترمینالها ، و فنی و مهندسی به باز آموزی مباحث مهم این حوزه از جمله فلسفه ایمنی ، تعاریف و اصول اولیه ایمنی، اطلاعات فرودگاهی ، قوانین و دستورالعملهای ایمنی منطقه پروازی ، ایمنی پرسنل ، دستور العمل های اضطراری و آشنایی پرسنل با تجهیزات ترددکننده در سطوح پروازی پرداختند.

مهندس محمد رضا حبیبی مدیر ایمنی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره ) ضمن تدریس این دوره این دوره را برعهده داشت.

لازم به توضیح است که در پایان دوره به شرکت کنندگانی که آزمون پایانی را با موفقیت به پایان رسانده اند گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)