خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

توسعه زیرساختهای ICT در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

تاریخ ارسال: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
کد: 1007259
بازدید: 188

با توجه به نزدیکی انتهای سال 1395 و بررسی عملکرد واحد های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) تصمیم به بررسی عملکرد یکی از جوان ترین دفاتر تشکیل شده در حوزه شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) رفتیم . 
به گزارش روابط  عمومی واموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی ره " مهندس دوست طلب سرپرست دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی امام خمینی (ره) با ذکر این نکته که حدود شش ماه از تشکیل این دفتر می گذرد ، اعلام کرد در ابتدای امر استقلال حوزه ICT شهر فرودگاهی و تفکیک آن از بستر شبکه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در اهم فعالیت های این دفتر قرار گرفت که خوشبختانه با تلاش متخصصین این دفتر ، این مهم به خوبی و با کمترین مشکلی تحقق پیدا کرد.
مهندس دوست طلب سرپرست دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی اهم فعالیت های انجام شده حوره تحت نظارت خود را در چهار حوزه زیر ساخت و ارتباطات ، حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( سامانه های عمومی ، سامانه های صنعتی ) , حوزه دولت الکترونیک و هوشمندسازی (اصلاح فرایندها و معماری فاوا) و حوزه امنیت زیرساخت و ارتباطات وسایر اقدامات ویژه برشمرد.
نگهداری کلیه شبکه و امنیت آن ، مطالعه و آنالیز بستر شبکه زیرساختی طبق Directional Planning های موجود با بهبود وضعیت ، طراحی توپولوژی مدرن و پایدار و اجرای آن برای جداسازی شبکه شهر فرودگاهی از شبکه هوانوردی ، ساماندهی نظارت بر عملکرد پیمانکاران حوزه فاوا و اماکن ICT شامل STR ها و MTR و CUTE و DGS و... ، تهیه شرح خدمات جدید, مستندسازی مدارک فنی و تحویل کلیه تجهیزات و اماکن ICT ، نظارت و ساماندهی بر تامین و خرید تجهیزات ICT از اهم فعالیت های انجام شده در حوزه زیرساخت و ارتباطات دفتر شهر فرودگاهی امام خمینی در شش ماهه اخیر می باشد.

 

 https://telegram.me/Ikac2

 روابط  عمومی واموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی ره