خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

افزایش ۱۸درصدی پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تاریخ ارسال: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007284
بازدید: 409

از ۲۵ اسفند ۱۳۹۵لغایت ۴ فروردین ۱۳۹۶بیش از ۲هزار پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی ره  انجام شده است که نسبت به سال مشابه ۱۸ درصد رشد را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل  به نقل از کورش فتاحی عضو هیئت مدیره ومعاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) امروز به خبرنگار ما گفت:تعداد ۲۱۱۰ سورتی پرواز از ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ تا به امروزشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۶ از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شده است واز تاریخ ذکر شده تابه امروز بیش از ۳۰۵هزار نفر از این فرودگاه جابجا شده اند.

فتاحی گفت: اوج پروازها را ۲۹ اسفند ماه  با ۲۶۸ پرواز شاهد بودیم که رکورد جدیدی را ثبت کردیم.

وی ادامه داد وگفت: مسیر های اصلی مسافران نوروزی کشورهای ترکیه،دوبی،مالزی،تایلند،قبرس،آذربایجان وگرجستان هست که هنوز ۱۱ روز از سفرهای نوروزی باقی مانده است مسیرهای زیارتی نیز کشورعراق نجف وکربلای معلی می باشد.

معاون فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود:تا کنون دو مورد تاخیر داشتیم که کاملا مدیریت شده واز بروز بحران جلوگیری شده است وخدمات لازم به مسافرن از جمله پذیرایی اولیه،هتل وحتی هماهنگی جهت تامین هواپیما وانجام پرواز انجام شده است.

فتاحی در پایان گفت:با توجه به نظرسنجی  از مسافران الحمدلله تا کنون مسافران وگردشگران نوروزی از خدمات فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نسبت به سالهای گذشته ابراز رضایتمندی می کنند.

https://telegram.me/Ikac2

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)