خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

توقف بیش از ۴۵ هزار خودرودر پارکینگهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

تاریخ ارسال: شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007302
بازدید: 595

از تاریخ ۲۵اسفند۱۳۹۵ لغایت  ۱۱فرودین ۱۳۹۶بیش از ۴۵ هزار تردد خودرو در پارکینگ ها ثبت شده است.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی ( ره ) به نقل از حسین سلیمان بیگی مشاور مدیر عامل و مدیر امور  برنامه ریزی و ساماندهی شهری در خصوص تردد ماشینهای مسافران نوروزی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره )  گفت:در مقطعی از زمان با تکمیل ظرفیت پارکینگ طبقاتی و پارکینگ روباز شماره 3 و 4 استفاده از ظرفیت پارکینگ شماره 2 و 5 در دستور کار قرار گرفت و ظرفیت این پارکینگ ها نیز تکمیل گردید.

سلیمان بیگی گفت:با توجه به افزایش سفرهای نوروزی و بارش شدید باران خوشبختانه امسال با برنامه ریزی انجام شده نسبت به سال گذشته رضایت مسافرین بیشتر گردید و تا کنون شاهد شکایات کمتری نسبت به پارکینگ ها بودیم.

وی گفت:در حال حاضر بیش از ۸هزار خودرو در پارکینگ ها وجود دارد که رفته رفته از تعداد آنها کاسته خواهد شدوامید است با کمک مسئولین و ادامه رفع نواقص و برطرف نمودن مشکلات فعلی بتوانیم رضایت مسافرین و مراجعین را افزایش دهیم و با بهره مندی از روش های نوین به استاندارد های مورد نظر دست یابیم .

مدیر امور برنامه ریزی و ساماندهی امور شهری در پایان گفت:در پارکینگهای ش۲،۳،۴،۵اتوبوسهای رایگان در اختیار مسافران قرار دادیم که هر ۱۰ دقیقه به سمت ترمینال حرکت می کنندومسافران را تا ترمینال جابجا می کند.

 

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی ( ره )

 

 https://telegram.me/Ikac2