خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

وزیر راه وشهر سازی در جمع سفیران مهربانی//توسعه ‌ای پایدار است که انسان‌محور باشد

تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007304
بازدید: 257

وزیر راه و شهرسازی با همراهی علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و محمود نویدی مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از ترمینال فعال فرودگاه امام(ره) بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با مسافران و کارکنان بخش‌های مختلف به بررسی آخرین جزئیات سفرهای نوروزی هوایی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)عباس آخوندی در حاشیه این بازدید عنوان کرد: من همیشه بر این باور بوده‌ام که محور توسعه انسان‌ها هستند؛ اگر ما بتوانیم همواره انسان را محور توسعه قرار دهیم و حال افراد یک جامعه را خوب کنیم تا بتوانند خلاق باشند و آینده روشنی را به وجود آورند، آن‌وقت می‌توانیم مدعی توسعه باشیم.

وی در همین رابطه ادامه داد: اگر صدها فرودگاه، بندر، ریل، جاده و... احداث شود اما انسان،‌ محور توسعه نباشند هرگز به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

آخوندی در بازدید از ایستگاه سفیران مهربانی در فرودگاه امام خمینی(ره) از اجرای این طرح ابراز رضایت کرد گفت: شاید از نظر برخی از افراد این کار، کار کوچکی باشد اما از نظر بنده این طرح‌ها بسیار مهم و ارزشمند است.

وی همچنین با حضور در جمع سفیران مهربانی بر اهمیت نقش انسان‌ها در توسعه و نیز لزوم توجه جدی به مفاهیم انسانی در کنار اجرای پروژه‌های زیرساختی تاکید کرد.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: بازگشت به توسعه انسان‌محور کار بسیار سختی است که نیازمند تغییراتی بسیاری در کشور است.

در ادامه این دیدار نشان سفیرمهربانی توسط دکتر صادقی از اساتید دانشگاه تهران به دکتر آخوندی اهداء شد.

در این دیدار وزیر راه و شهرسازی با حضور در ترمینال مسافری فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از بخش‌های نوروزی، اداره گمرک، گیت گذرنامه و دیگر قسمت‌ها بازدید کرد.

 https://telegram.me/Ikac2

 

روابط عمومی وامور بین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)