خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

مه آبادی: نقش‌آفرینی مطلوب فرودگاه امام خمینی (ره) در ایام نوروز قابل تقدیر است

تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007321
بازدید: 228

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی (ره) به زودی شاهد تکمیل زیر ساخت‌های و در راستای آن شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشم.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در بازدیدی که صبح امروز (20 فروردین‌ماه) به همراه غلامحسین باقریان معاون فرودگاهی و عضو هیات مدیره این شرکت از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) داشت، گفت: بر خود واجب دانستم در فرصتی خدمت همکارانمان در شرکت شهر فرودگاهی امام (ره) برسم و از خدمات مطلوبی آنها به ویژه در ایام نوروز تقدیر و تشکر کنم.
وی در ادامه با بیان اینکه در این دیدار از بخش‌های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعم از بخش عملیات و ناوبری هوایی دیداری داشتیم، گفت: جای خرسندی است که در ایام نوروز و ترافیک سنگین هوایی در فرودگاه امام خمینی (ره) شاهد رضایت‌مندی مسافران و خدمات مطلوب این فرودگاه بودیم.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم با تسریع در توسعه طرح فرودگاه امام خمینی (ره) به زودی شاهد تکمیل زیر ساخت‌های و در راستای آن شاهد استفاده بهینه از ظرفیت این فرودگاه باشم.
مه‌آبادی با بیان اینکه از دیدگاه بنده فرودگاه امام خمینی (ره) یک اقتصاد ملی است، عنوان کرد: امیدوارم شاهد نقش آفرینی مطلوب این فرودگاه در صنعت فرودگاهی باشیم تا برآزنده نام شایسته‌‌ای که بر نهاده شده باشد.

 https://telegram.me/Ikac2

 

 

 

روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)