خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

نهادینه شدن فرهنگ شهرنشینی و اجتماعی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) یک الزام است

تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007322
بازدید: 224

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه ما فرودگاه را فرصت می‌دانیم؛ تمام تلاش ما بر این است که فرودگاه امام (ره) هم به لحاظ خدمات‌رسانی و هم درآمدی اثری مطلوب در رشد و توسعه کشور داشته باشد، گفت: ما به دنبال تاسیس شهر فرودگاهی به معنای واقعی هستیم درهمین راستا بایستی فرهنگ شهر نشینی و اجتماعی در آن فرهنگ‌سازی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)؛ مهندس محمود نویدی در مراسم تجلیل از دستندرکاران  پروازی‌های نوروزی 96 فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) که صبح امروز (21 فروردین‌ماه) در هتل شهر فرودگاهی امام (ره) برگزار شد، طی سخنرانی عنوان کرد: به اذعان همه کسانی که مسافر و بازدید کننده فرودگاه بین‌المللی خمینی (ره) بودند، سال گذشته حال این فرودگاه به مراتب بهتر از سال‌های گذشته بود.

وی در همین رابطه ادامه داد: در طول یک ماه گذشته وزیر راه و شهرسازی دو بار از شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بازدید داشتند و در هر دو بازدید از عملکرد این فرودگاه ابراز رضایت کردند و تاکید داشتند که از همه همکاران مراتب تقدیر و قدردانی را از طرف بنده به عمل بیاورید.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه هدف ما احساس آرامش مسافران در این فرودگاه است، خاطرنشان کرد: ما باید پروژه‌ای تعریف کنیم که حال فرودگاه بین المللی  امام خمینی (ره) را خوب کنیم؛ در دوسال گذشته تا حدودی توانسته‌ایم در این رابطه به هدفمان برسیم.

نویدی با اشاره به اینکه فرودگاه مناسب‌ترین و بهترین مکانی است که می‌توان فرهنگ اسلامی است را در آن پیاده کرد، افزود: کرامات اخلاقی، خدمت کردن کردن به مردم، رضایت‌مندی مردم و ... جزء  فرهنگ اسلامی است که می‌توانیم در فرودگاه پیاده کنیم. زمان که این نکات در فرودگاه امام (ره) به خوبی اجرا شود می‌توانیم بگوییم موفق هستیم و تا رسیدن به هدف اصلی راه طولانی در پیش داریم.

وی با بیان اینکه رضایتمندی و خدمت کردن کردن به مردم حدی و مرزی ندارد، ابراز داشت: ما به دنبال تاسیس شهر فرودگاهی به معنای واقعی هستیم درهمین راستا بایستی فرهنگ شهر نشینی و اجتماعی در آن فرهنگ‌سازی شود.

نویدی تصریح کرد: ما فرودگاه را فرصت می‌دانیم؛ تمام تلاش ما این است که این فرودگاه هم به لحاظ خدمات‌رسانی و هم درآمدی اثری مطلوب در رشد و توسعه کشور داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) عنوان کرد: فرودگاه مکانی اقتصادی-تجاری است  که باید قوانین و مقررات در آن  تغییر کند که در همین رابطه خوشبختانه در سال گذشته شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)  به قانون خاص دیده شد که همین موضوع شروع حرکتی بزرگ است.

 https://telegram.me/Ikac2

روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)