خوش آمدید — امروز شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مشاهده خبر

تقدیر وزیر راه و شهرسازی از کارکنان فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) + متن تقدیرنامه

تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
کد: 1007323
بازدید: 222

وزیر راه و شهرسازی از کارکنان فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)، در طول یک ماه گذشته عباس آخوندی وزیر راه‌وشهرسازی دو بازدید از فرودگاه‌ بین‌المللی‌ امام خمینی (ره)  داشتند که در طی این بازدید‌ها هر باره از نحوه خدمت‌رسانی به مسافران این فرودگاه ابراز رضایت داشتند.

در همین راستا وزیر راه و شهرسازی خواستار برگزاری مراسم تقدیر و قدردانی  از کارکنان فرودگاه بین‌المللی امام‌خمینی (ره) شدند که صبح امروز (بیست‌ویکم فروردین‌ماه) این مراسم در هتل شرکت شهر فرودگاهی امام برگزار شد.

متن تقدیر نامه عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

بی تردید نوروز لطف و عنایت الهی به بشریت است و فراهم آوردن بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه به مردم شریف کشور اسلامی موهبتی است به لطف حضرت دوست که به شما سپرده شده است که به شایستگی و با تلاش بی دریغتان در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در این ایام به انجام رسیده است.

امید است با یاری خداوند اهتمام همه جانبه جنابعالی و سایر همکاران محترم شاهد پیشرفت بنیادین در عملکرد و متعاقب افزایش بیش از پیش سطح رضایت‌مندی مسافران و احیاء حقوقشان باشیم.

عباس آخوندی

وزیر راه و شهرسازی 

لازم به ذکر است در این مراسم از آقایان سرهنگ خبیری ( فرمانده یگان حفاظت هواپیمایی شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)،سرهنگ شعبانی ریاست پلیس فرودگاه بین‌المللی امام (ره)، سرهنگ فقیه ریاست مرز هوایی و برنامه فرودگاه بین‌المللی امام (ره)، فاتحی ریاست گمرک فرودگاه بین‌المللی امام (ره)، کوروش فتاحی معاونت فرودگاهی و عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره)،مهدی علی عسگری قائم مقام معاونت فرودگاهی ، علیرضا مجذوبی معاون عملیات هوانوردی ،محسن صالحی رئیس اداره امور ترمینال وخدمات فرودگاهی ، ملک‌آباد حراست شهر فرودگاهی امام (ره)، برزکار مدیر طرح سفیر مهربانی تقدیر به عمل آمد.

 

 https://telegram.me/Ikac2