خوش آمدید — امروز سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶
مشاهده خبر

آغاز برنامه‌ریزی فرودگاهی برای عملیات حج تمتع 96

تاریخ ارسال: شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
کد: 1007386
بازدید: 1040

نشست برنامه‌ریزی‌های فرودگاهی برای انجام عملیات حج تمتع سال جاری با حضور ارگان‌های ذیربط برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، در این نشست که امروز شنبه 16 اردیبهشت 1396 برگزار شد، محمود نویدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به همراه جمعی از مسئولین شهر فرودگاهی  امام خمینی (ره)، فرشید سرپرست سازمان، رضائیان رئیس کارگزاری و احمدی مسئول سازمان حج و زیارت استان تهران حضور داشتند.

این نشست به منظور هماهنگی هر چه بیشتر ارگان‌های مذکور برای ارائه خدمات و سرویس‌دهی مطلوب به زائران بیت الله الحرام صورت گرفت و تمهیدات فرودگاهی از جمله مسائل فنی، زیرساخت‌های مربوطه ، امکانات و تجهیزات لازم، زمان‌بندی‌های پرواز، اقدامات لازم فرهنگی مذهبی و موضوعات مختلف دیگری  از جمله نقاط ضعف و قوت عملیات حج مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

علمیات حج تمتع سال 1396 با سرویس‌دهی 17 فرودگاه کشور که مهم‌ترین و تاثیرگزارترین آن‌ها فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) است از اوایل مرداد ماه آغاز و تا اواخر آن ادامه خواهد داشت و پروازهای برگشت این عزیزان از بیستم شهریورماه کلید خواهد خورد. لازم بذکر است که زائران محترم استان‌های تهران،البرز، قم، کاشان، قزوین، سمنان، مرکزی و لرستان از این فرودگاه عزیمت خواهند داشت.

روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)