خوش آمدید — امروز سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶
مشاهده خبر

برگی دیگر از افتخارات فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)

تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کد: 1007411
بازدید: 1342

نمایندگی شرکت هواپیمایی امارات در ایران از شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) به علت هماهنگی و برنامه‌ریزی فرود اضطراری پرواز عبوری این شرکت قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، شرکت هواپیمایی امارات ،طی نامه‌ای رسمی از کوروش فتاحی عضو هیأت مدیره و معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) جهت مساعدت و عملکرد متعهدانه این سازمان مبنی بر کمک‌رسانی به مسافر بیمار تقدیر و تشکر شد و بر نقش تاثیرگذار عوامل فرودگاه بر بهبود وضعیت جسمانی این مسافر تاکید گردید. در این نامه آمده است :

جناب آقای مهندس فتاحی عضو محترم هیأت مدیره و معاونت امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)

با سلام. احتراما، مراتب قدردانی شرکت هواپیمایی امارات را از نحوه هماهنگی و برنامه‌ریزی فرود اضطراری پرواز عبوری این شرکت به شماره پرواز EK212، می 2017 مصادف با 12 اردیبهشت 1396 در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) را ابراز نموده و از تمامی زحمات و مساعی بی‌شائبه جنابعالی و پرسنل محترم به خاطر عملکرد منسجم متعهدانه در انجام سریع و ایمن پرواز و کمک‌ رسانی به مسافر بیمار که بدون شک برگی دیگر از افتخارات فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) است، سپاسگزاری می‌نماییم.

قدردان همت والایتان هستیم. امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت‌های روز افزون دست یابید.

https://t.me/joinchat/AAAAAEF64p6sTA4YqGZMNw

روابط عمومی واموربین الملل شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)